KONST / Litografier / Färglitografi 12701031
nr 1270 1031
Lars Jonsson
(f. 1952), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad HC 35/35. Motivet: 36x50 cm
Lars Jonsson, svensk bildkonstnär född 1952, .
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 26 augusti 2019
kl 18:39:11
20/8 17:25:02